Eiti prie turinio

Barbekiu padažas

Privalumai: Lengvai tirštas padažas, turintis dūmų skonio prieskonių Naudojimas: Idealiai tinka su mėsos patiekalais, galima naudoti patiekalų dekoravimui, marinavimui ar glazūravimui.

Garstyčių padažas

Privalumai: Tirštos konsistencijos, nepraranda savo formos ant gaminio, sodraus ir ryškaus garstyčių skonio. Naudojimas: Puikiai tinka su mėsos patiekalais. Mėsainių, dešrainių, sumušinių gardinimui ar kaip sudėtinė kitų padažų dalis.

Pomidorų kečupas

Privalumai: Kėdainių Konservų pomidorų kečupas, pagardintas unikaliais prieskoniais , tradicinė ir pamėgta produkto receptūra Naudojimas: Tinka su mėsos patiekalais, dešrainių, mėsainių, bulvyčių gardinimui, troškinių ruošimui. Gali būti naudojamas kaip kitų padažų sudėtinė dalis.

Pomidorų padažas

Privalumai: pagardintas česnakais ir čili; be konservantų. Naudojimas: picoms pertepti arba patiekti kaip pagardą prie picos; patiekti kaip pagardą prie įvairių grilio patiekalų. Taip pat padažams gaminti ir sriuboms gardinti.

Barbekiu padažas

Privalumai: Lengvai tirštas padažas, turintis dūmų skonio prieskonių Naudojimas: Idealiai tinka su mėsos patiekalais, galima naudoti patiekalų dekoravimui, marinavimui ar glazūravimui.

Padažas mėsainiams

Privalumai: tirštas, majonezinis padažas skirtas gatvės patiekalams; pagardintas paprikų džemu. Naudojimas: tinka mėsainiams, dešrainiams, sumuštiniams gaminti bei kaip garnyras.

Pomidorų padažas

Privalumai: tradicinis Kėdainių Konservų pomidorų padažo receptas; pagardintas čili kajeno prieskoniais; patobulinta gaminio gamybos technologija. Naudojimas: picoms pertepti arba patiekti kaip pagardą prie picos; patiekti kaip pagardą prie įvairių grilio patiekalų. Taip pat padažams gaminti ir sriuboms gardinti.

Pomidorų padažas

Privalumai: rinkoje įsitvirtinusi receptūra; pagardintas gvazdikėliais; plačios vartojimo galimybės; pagamintas pagal autentišką senovinį receptą. Naudojimas: patiekti kaip pagardą prie įvairių paukštienos ar grilio patiekalų. Taip pat padažams gaminti ir sriuboms gardinti.

Pomidorų padažas

Privalumai: tradicinis Kėdainių Konservų pomidorų padažas; pagardintas muskato riešutais; tradicinė ir pamėgta produkto receptūra. Naudojimas: puikiai tinka pateikti kaip pagardą su įvairiais paukštienos ir grilio patiekalais. Taip pat padažams gaminti bei sriuboms gardinti.

Pomidorų padažas

Privalumai: tradicinis Kėdainių Konservų pomidorų padažas; tradicinė ir pamėgta produkto receptūra. Naudojimas: puikiai tinka pateikti kaip pagardą su įvairiais paukštienos ir grilio patiekalais. Taip pat padažams gaminti bei sriuboms gardinti.

© Kėdainių konservai 2022

Privatumo politika
This site is registered on wpml.org as a development site.